Bodrum Oryantal Kiralama Fiyatları

Bodrum Oryantal Kiralama Fiyatları

Bodrum Oryantal Kiralama Fiyatları

Dans ruhun dinginliği vücudun çevikliği ile oluşan bir ahenkle zinciri. Kimine göre bir spor dalı olan Dans kimine göre sanatsal bir gösteri. Tüm görsel sanat dallarında kullanılabilen dans gerek bir ressamın tualinde gerek bir tiyatro sahnesinde gerekse sinema perdesinde sanat severlerle buluşmakta. Spor dalı olarak değerlendirenler ise bir çok vücut geliştirme salonunda ve açılan dans salonlarında insanların vücut yapıları ve ruhsal dinginlikleri için katıldıkları seansları gösterebilmekteler. Tüm bunların dışında bir terapi ve tedavi yöntemi olarak dansı kullananlarda var. Gurup terapisi olarak kullanılırken topluca yapılan seanslarda bireylerin topluluk uyumu ve ahengi değerlendirilmektedir.

Tüm bunlar aslında yaradılışımızdan gelen genlerimizde bulunan dansın toplum içinde ki yansımaları. İlk insandan itibaren ilkel de olsa var olan dans gelişerek ve müzikle birleşerek günümüzde geniş kitlelere ulaşırken gerek yerel danslar gerekse küresel motiflerden oluşan figürlerle gelişimini hala sürdürmektedir. Folklorik dansların genelde topluluklar halinde yapıldığının gözlendiği dan tarihinde modern olarak adlandırdığımız danslar tek başına yada en fazla iki kişi ile yapılmaktadır. Bir dam ve Kaval yenin sergilediği vals, tango gibi danslar gurup olarak sergilenebilirken tvist, sert müziklerle yapılan Rock n Roll farklı bir tempo ve ritim de sahnelenmektedir. Günümüzde konserlerde ses sanatçılarına eşlik eden dansçılar bireysel yada gurup olarak aldıkları sahnelerde izleyicinin tüm dikkatini sahneye toplamayı sağlayarak onların konsere konsantre olmasını sağlamaktadır. İnsanların ilgilerini coşkuya çeviren dansın insan üzerinde ki bu etkileri yıllardan beri yöresel danslarla da ispatlanmıştır. Lakin günümüzde özel partilerde düğünlerde ve Kına gecelerinde dans ayrı bir önem taşımaktadır. Düzenlenen eğlencelerde konukları eğlendirmek ve coşturmak ev sahibinin görevidir ki bu zor görev gecenin sonunda ki dans gösterisi ile neticelenir. İyi bir organizasyon ardın gelen dans coşku da tavan yaptırırken kötü bir organizasyon ardından gelen iyi bir dans gösterisi tüm olumsuzlukları siler atar. Bodrum Oryantal Kiralama Fiyatları sizlere tüm organizasyonlarınız da dansın en iyi halini sunmak için çalışmaktadır. Bodrum Oryantal Kiralama Fiyatları bünyesinde bulunan bin kadar dansçının performansları ile verdiği hizmet ile konuklarınızın unutulmaz bir eğlence yaşamasını sağlamaktadır

Bodrum Oryantal Kiralama Oryantalin doğuşu

1800 lü yılların başında mısırdan sürgün edilen çingene kadınlarının seksi kostümler ile orta doğu müziği eşliğinde Avrupa’da sergilemeye başladığı oryantal dans özellikle asiller tarafından ilgi görerek yayılmaya başlamıştır. Uzun süreler boyunca gazinolarda, gece kulüplerinde kendisine yer bulan Oryantal dans giderek gösteri yelpazesini genişleterek, kına geceleri, Düğünler, özel eğlenceler ve partilerde yer bulmaya başlamıştır. Oryantalin bir uzantısı olan Mezdeke dans gurupları benzer figürleri benzer kostümleri ile oryantal dansın alt kolu olarak hayatımıza girdi. Oryantal dansın ezgileri ile benzer figürleri yer aldığı bu dansta özel eğlenceler televizyon programları ile yaygınlaşmaya başladı. Bodrum Oryantal ekibi olarak bu özel eğlenceler ve Kına geceleri ile düğünlerde dansçılarımızı sizinle buluşturmaktayız. 1000 liradan başlayan ücretlerle sergiledikleri figürlerle konuklarınıza muhteşem bir akşam hediye edebilirsiniz.

Bodrum Oryantal Kiralama Rezervasyon

Ülkemizin her yanında gerçekleştireceğiniz eğlenceler için sayıları 1000 ni bulan eğitmen dansçılarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Eğlence sektöründe geçen 25 senelik tecrübemiz ile sizlere verdiğimiz hizmetin her anından memnun kalmamız için çalışmaktayız. Eğlenceleriniz ve Partilerinizde oryantalin tüm inceliklerini görmek için yapmanız gereken Web sitemizi ziyaret ederek dansçılarımızın görselleri ve tecrübeleri inceleyerek müşteri ilişkileri uzmanımızla telefonla rahatlıkla ulaşabilir ve dilediğiniz dansçı yada dan gurubunu istediğiniz tarihler için dilediğiniz saat aralığında rezerve edebilirsiniz.

 

admin administrator

DESTEK
HEMEN ARA yat kiralama istanbul bodrum yat kiralama oryantal kiralama bodrum satılık villa Bodrum Yacht Charter bodrum vip transfer real estate dansçı kiralama