Halk Oyunu Ekibi Kiralama

Halk Oyunu Ekibi Kiralama

Halk Oyunu Ekibi Kiralama

Firma olarak müşterilerimiz için halk oyunu ekibi kiralama hizmeti veriyoruz. Yörelerde yaygın olan halk oyunları ile özel günlerin eğlenceli hale gelmesini sağlıyoruz. Halk oyunu türüne göre farklı kıyafetler giyen ekiplerimiz organizasyonlardaki davetlilerin mutlu olmalarını sağlıyorlar. Firma olarak müşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet vererek özel günlerde halk oyunu ekibi ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

Halk Oyunu Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Organizasyonlar

Firma olarak uzun yıllardır halk oyunu ekibi kiralıyoruz. Kiralama hizmetini bazı organizasyonlar için veriyoruz.

Bu organizasyonlardan bazıları şunlardır;

  • Düğün
  • Nişan
  • Kına
  • Sünnet
  • Açılış
  • Bayi toplantısı
  • Festivaller
  • Konserler
  • Fuar

Kişilerin bu türlerde yaptıkları organizasyonlar için deneyimli halk oyunu ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz halk oyunu türüne ve yöresine uygun olan kıyafetlerini giyerek organizasyon günü ve belirlenen saatte mekana giderek gösterilerini sergiliyorlar.

Halk Oyunu Çeşitlerimiz

Firmamızın bünyesine yer alan halk oyunu ekiplerimiz yörelere özgü farklı halk oyunu türlerini oynayabiliyorlar. Bu yetenekleri sayesinde müşterilerimizin istedikleri yörenin halk oyununu oynayarak etkinlikteki kişilerin eğlenmesini sağlıyorlar. Halk oyunu ekiplerimizin performans sergiledikleri halk oyunu türleri arasında Kafkas, harmandalı, halay, horon, kaşık, atabarı ve kolbastı gibi halk oyunları yer alıyor. Ekiplerimiz müşterilerimizin isteklerine göre bu halk oyunu türlerini sergiliyorlar.

Halk Oyunu Kiralama Fiyatları

Firmamız tarafından kiralama hizmeti verilen halk oyunu ekipleri için talep ettiğimiz ücretler gösteri yapılacak mekana ve etkinliğe göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca oynanacak halk oyunu türüne göre de fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Halk oyunu ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmak ve fiyat teklifi almak isteyen müşterilerimiz iletişim numaralarımızdan bizi arayıp kiralama hizmetini alabiliyorlar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Ekiplerimizi istedikleri tarihte adreslere gönderiyoruz.

admin administrator

DESTEK
HEMEN ARA yat kiralama istanbul bodrum yat kiralama oryantal kiralama bodrum satılık villa Bodrum Yacht Charter bodrum vip transfer real estate dansçı kiralama